Udostępnij

Aktualności

Aktualności

16 kwietnia 2023

Dofinansowanie do konsultacji - Puszczykowo

Zapraszamy serdecznie na dofinansowaną konsultację szkoleniową zawodników przygotowujących się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych 30.04-3.05.2023 Puszczykowo.
Dodatkowo w przypadku wolnych miejsc w konsultacji mogą też brać udział zawodnicy z innych kategorii wiekowych. Prosimy o zgłaszanie takiej chęci.

 

Konsultacja odbędzie się w terminie 30.04-03.05.2023 w Puszczykowie.

Wielkopolski Okręgowy Związek Badmintona pokrywa koszty: hali, lotek, części wynagrodzenia trenera. Po stronie zawodników wyżywienie i pozostała część wynagrodzenia trenera. Koszt wyżywienia (obiad) i trenera to 80zł dziennie.

Wzorem lat ubiegłych oraz chęci integracji środowiska dla zawodników przyjezdnych proponujemy rozwiązanie aby nocowali u innych zawodników, którzy mieszkają blisko miejsca konsultacji.

Po konsultacji zawodnicy, którzy planują startować w Krajowym Turnieju Młodzika Młodszego, Młodzika i Juniora Młodszego w Puszczykowie, mogą zostać. W czwartek i Piątek przed turniejem jest możliwość gościnnego skorzystania z treningów w klubie UKS PowerBad Luboń.

Zapraszamy serdecznie do jak najszybszego zgłaszania chęci udziału. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23.04.2023.
Zgłoszenia proszę przesyłać mailowo na ten adres lub telefonicznie do mnie 607948588

Chciałbyś zostać członkiem WOZBAD'u?

zobacz jakie to proste