Udostępnij

KADRA

KADRA

Trenerzy Wojewódzkiej Kadry Juniorów i Młodzików:

  • Marzena Świerczyńska - Trener koordynator

Absolwentka AWF Poznań, trenerka w klubie UKS Baranowo i UKS Orkan Przeźmierowo, związana z kadrą od wielu lat. Wychowała wielu medalistów Mistrzostw Polski od kategorii młodzika do kategorii ELITY

  • Wojciech Szkudlarczyk - Trener Główny

Trener BWF Level 2 i tutor BWF Level 1, trener II klasy (AWF Gdańsk). Zawodnik kadry narodowej w latach 2000-2017. Wielokrotny złoty medalista mistrzostw polski i wielu turniejów międzynarodowych w tym Polish Open 2017.Obecnie zawodnik ekstraklasy w klubie Hubal Białystok.

  • Marlena Szkudlarczyk - trener wspomagający

Pochodzi z Słupska, była zawodniczka Piasta Słupsk, PTS Puszczykowo, a obecnie zawodniczka drugoligowego UKS PowerBad Gniezno, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski.

  • Jakub Janaszek - trener wspomagający

Absolwent AWF Poznań, trener główny w klubie PTS Puszczykowo, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski

Zawodnicy powołani do KWJ na pierwsze półrocze 2021 ( lista może jeszcze ulec zmianie po weryfikacji z limitami otrzymanymi z Ministerstwa Sportu)

KW Młodzieżowa:

  1. Aleksandra Felska            1999  UKS Baranowo
  2. Adrian Jaśkowiak             1999  UKS Baranowo
  3. Wojciech Pawlik               2001  PTS Puszczykowo
  4. Jakub Marcinkowski         2001  PTS Puszczykowo

KW Juniora:

  1. Aleksandra Sękowska      2003 UKS Baranowo
  2. Oliwier Kowalski              2003 UKS PowerBad Gniezo
  3. Franciszek Dąbrowski      2004 OTB Lotka Ostrów Wielkopolski
  4. Dawid Lewandowski        2004 VolTrick Kępno
  5. Jakub Mikołajczak           2003 PTS Puszczykowo

KW Juniora Młodszego:

  1. Maria Leciej                    2005 PTS Puszczykowo
  2. Hanna Wawrzyniak          2005 UKS PowerBad Gniezno
  3. Zofia Redzimska              2006 UKS Kometka Jastrowie
  4. Izabella Myk                   2006 UKS Przemysł Poznań
  5. Natalia Klupś                  2006 UKS Kometka Jastrowie

CHŁOPCY

  1. Wiktor Zielinski               2005 UKS PowerBad Gniezno
  2. Szymon Lusiak                2006 UKS PowerBad Gniezno
  3. Kacper Kowalski              2006 UKS Powerbad Gniezno
  4. Marek Wójcik                  2006 FairPlayce Poznań
  5. Mateusz Troszak              2006 UKS Powerbad Gniezno

KW Młodzika:

  1. Maja Kurasiak                  2007 UKS GOKiS Pionier Kleszczewo
  2. Olga Kosmowska              2007 UKS PowerBad Gniezno
  3. Kinga Pietrzak                  2007 UKS PowerBad Gniezno
  4. Oliwia Kosmowska            2009 UKS PowerBad Gniezno
  5. Agata Stojczyk                 2008 PTS Puszczykowo

CHŁOPCY:

  1. Tadeusz Janaszek            2008 PTS Puszczykowo
  2. Aleksander Leciej           2007 PTS Puszczykowo
  3. Adam Winciaszek            2007 UKS MTB Smecz Konin
  4. Arkadiusz Popiałkiewicz  2007 UKS Przemysł Poznań
  5. Szymon Lewandowski   2007 UKS Powerbad Gniezno
  6. Marcin Dymowski          2009 UKS Przemysł Poznań 
  7. Maksymilian Duszczak  2009 PTS Puszczykowo

 

 

 

 

Chciałbyś zostać członkiem WOZBAD'u?

zobacz jakie to proste