07-02-2011

Zimowa Konsultacja w Przeźmierowie


W pierwszym tygodniu ferii zimowych, od poniedziałku do czwartku w Przeźmierowie odbyły się konsultacje dla zawodników objętych szkoleniem w ramach kadry wielkopolskiej Młodzika i Juniora Młodszego.

Na zajęcia prowadzone przez trenera kadry - Marzenę Świerczyńską oraz trenera wspomagającego - Magdalenę Okupniak, przyjechali zawodnicy z kilku klubów wielkopolski: gospodarze – UKS Orkan Przeźmierowo, PTS Puszczykowo, UKS Smecz Konin, UKS Kopernik Słupca, OTB Lotka Ostrów Wielkopolski, UKS Sokół Gniezno.

W sumie na zgrupowaniu stawiło się 25 zawodników, którzy w pocie czoła doskonalili swoje umiejętności. Praca przebiegała bardzo sprawnie, zawodników podzielono na dwie grupy – starszą i młodszą. Wszyscy uczestnicy ćwiczyli po dwa razy dziennie, co z pewnością mocno dało się we znaki trenującym. Dla wielu, zwłaszcza najmłodszych był to pierwszy tak skumulowany wysiłek, ale tego typu praca może przynieść jedynie pożądane efekty.

Wypada tylko mieć nadzieję, że młodzi zawodnicy nie przestraszyli się i z ochotą przyjadą na następne konsultacje.

Trener kadry wojewódzkiej serdecznie dziękuje trenerom oraz rodzicom zawodników za zaufanie i powierzenie swoich pociech pod opiekę i poddanie ich specjalistycznemu treningowi sportowemu, życząc jednocześnie cierpliwości i wytrwałości w dalszej codziennej pracy w klubach.  Sukcesy przyjdą już niebawem!