Udostępnij

Aktualności

Aktualności

22 styczeń 2021

Konsultacja szkoleniowo-naborowa 2021

Na początku stycznia 2021 zawodnicy w Wielkopolski wzięli udział w konsultacji szkoleniowo - naborowej do Kadry Województwa Wielkopolskiego.Tydzień treningów zakończony był testami, na których zjawili się również zawodnicy nie biorący udziału w konsultacji.

Testy podzielone były na trzy części:

  1. Sprawność ogólną
  2. Sprawność specjalną - poruszanie po korcie
  3. Technikę uderzeń - praca z lotką

W naborach wzięło udział ponad 40 zawodników, a dzięki testom, trenerzy mogli wybrać ścisły skład Kadry na pierwsze półrocze 2021.
Doskonałe warunki na hali LOSiR - 9 kortów, możliwość podziału w czasie treningów tak licznej grupy, odpowiednia  temperatura hali,  mimo mroźnej pogody stworzyły doskonałe warunki treningowe.
Trenerzy prowadzący konsultacje i późniejsze nabory: Wojciech Szkudlarczyk, Marlena Szkudlarczyk, Jakub Janaszek, Bartek Frontczak, Mateusz Kędziora


Podsumowanie trenera głównego Wojciecha Szkudlarczyka:
"To był trudny tydzień dla zawodników ponieważ plan był bardzo napięty. Praca nad sprawnością ogólną, a zarazem dużo ćwiczeń z lotką. Były dni kiedy treningi odbywały się 3 razy w ciągu dnia. Zrealizowaliśmy nasze założenia i mamy nadzieję, że zawodnicy wrócą już niebawem na korty z nową energią i umiejętnościami. Dziękujemy zawodnikom, za zaangażowane, pomimo ciężkich treningów, zakwasów i zmęczenia, do ostatniego dnia dawaliście z siebie 110%"

 

Chciałbyś zostać członkiem WOZBAD'u?

zobacz jakie to proste