Trener kadry województwa Wielkopolskiego - Marzena Świerczyńska

 

Zawodnicy powołani do KWJ na okres 01.01. - 31.12.2018 r.

KW Młodzieżowa:

  1. Magdalena Świerczyńska  1998  UKS Baranowo
  2. Radosław Wróbel              1999  KB Vol – Trick Kępno
  3. Aleksandra Felska             1999  UKS Baranowo
  4. Adrian Jaśkowiak              1999  UKS Baranowo
  5. Damian Jaśkowiak             1998 UKS Baranowo
  6. Bartosz Frontczak              1999 UKS Baranowo

KW Juniora:

  1. Jakub Matłoka                   2001  OTB Lotka Ostrów Wielkopolski
  2. Wojciech Pawlik               2001  PTS Puszczykowo
  3. Jakub Marcinkowski         2001  Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce Poznań
  4. Jakub Kędziora                 2001  PTS Puszczykowo

KW Juniora Młodszego:

  1. Joanna Rybak                   2002 UKS Orkan Przeźmierowo
  2. Piotr Sadalski                   2002 UKS Orkan Przeźmierowo
  3. Nikodem Jaśkowiak         2002 UKS Orkan Przeźmierowo
  4. Jakub Standar                   2003 PTS Puszczykowo
  5. Joanna Lasecka                2002 OTB Lotka Ostrów Wielkopolski
  6. Aleksandra Sękowska      2003 UKS Baranowo
  7. Zbigniew Skirzewski       2003 UKS Baranowo
  8. Julia Naskręt                    2003 UKS Baranowo
  9. Jakub Mikołajczak           2003 PTS Puszczykowo

KW Młodzika:

  1. Franciszek Dąbrowski      2004 OTB Lotka Ostrów Wielkopolski
  2. Maciej Zimoch                  2005 KB Vol – Trick Kępno
  3. Miłosz Zimoch                  2005 KB Vol – Trick Kępno
  4. Zuzanna Zimoch               2005 KB Vol – Trick Kępno
  5. Anna Cierpik                    2005 KB Vol – Trick Kępno
  6. Piotr Nowakowski            2005 UKS Baranowo
  7. Jan Haber                          2005 UKS Baranowo
  8. Kacper Wieczorek            2005 UKS Baranowo
  9. Natalia Śrama                   2005 OTB Lotka Ostrów Wielkopolski

10. Hanna Warzyniak            2005 UKS GOKiS Kleszczewo

11.   Arkadiusz Popiałkiewicz 2007 UKS Przemysł Poznań

12.   Miłosz Prukała                 2006 OTB Lotka Ostrów Wielkopolski

13.   Tadeusz Janaszek             2008 PTS Puszczykowo

14.   Zuzanna Nowakowska     2007 UKS Baranowo

15.   Stefan Musielak               2007 UKS Baranowo

 

 

Dokumenty dotyczące powołań do kadry wojewódzkiej:

Regulamin powoływania Kadry Wojewódzkiej

Regulamin punktowy powołania kadry województwa Wielkopolskiego