Ogólnopolska lista klasyfikacyjna w sezonie 2017

Wykaz zawodników z woj. Wielkopolskiego w pierwszej 50tce listy klasyfikacyjnej.

 

Lista klasyfikacyjna młodzika młodszego

gra pojedyncza kobiet:

27. Antonina Cybulka

gra pojedyncza mężczyzn:

15. Mikołaj Kraft

49. Jan Haber (UKS Baranowo)

gra podwójna kobiet:

 

gra podwójna mężczyzn:

22. Mikołaj Kraft

40. Piotr Nowakowski (UKS Baranowo)

48. Kacper Wieczorek (UKS Baranowo)

50. Jan Haber (UKS Baranowo)

gra mieszana:

42. Antonina Cybulka

Lista klasyfikacyjna młodzika

gra pojedyncza kobiet:

28. Natalia Wudarska (UKS Iskra Sarbice)

37. Różana Cybulka

50. Aleksandra Sękowska (UKS Baranowo)

gra pojedyncza mężczyzn:

19. Franciszek Dąbrowski (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

33. Franciszek Dera (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

48. Tomasz Tyrka (UKS Gawra Niedźwiedź)

gra podwójna kobiet:

26. Aleksandra Sękowska (UKS Baranowo)

37. Natalia Wudarska (UKS Iskra Sarbice)

gra podwójna mężczyzn:

27. Jakub Standar (PTS Puszczykowo)

27. Jakub Mikołajczak (PTS Puszczykowo)

29. Franciszek Dąbrowski (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

36. Franciszek Dera (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

38. Tomasz Tyrka (UKS Gawra Niedźwiedź)

gra mieszana:


Lista klasyfikacyjna juniora młodszego

gra pojedyncza kobiet:

29. Joanna Lasecka (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

45. Julia Błoch (UKS Gawra Niedźwiedź)

48. Joanna Rybak (UKS Orkan Przeźmierowo)

gra pojedyncza mężczyzn:

6. Kajetan Jeziak (PTS Puszczykowo)

30. Jakub Matłoka (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

46. Nikodem Jaśkowiak (UKS Orkan Przeźmierowo)

gra podwójna kobiet:

30. Joanna Rybak (UKS Orkan Przeźmierowo)

34. Joanna Lasecka (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

42. Julia Błoch (UKS Garwa Niedźwiedź)

gra podwójna mężczyzn:

26. Jakub Matłoka (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

45. Nikodem Jaśkowiak (UKS Orkan Przeźmierowo)

45. Piotr Sadalski (UKS Orkan Przeźmierowo)

gra mieszana:

36. Joanna Rybak (UKS Orkan Przeźmierowo)

50. Piotr Sadalski (UKS Orkan Przeźmierowo)

Lista klasyfikacyjna juniora

gra pojedyncza kobiet:

7. Aleksandra Felska (UKS Baranowo)

29. Aleksandra Ptak (KB Vol-trick Kępno)

gra pojedyncza mężczyzn:

7. Adrian Jaśkowiak (UKS Baranowo)

26. Bartosz Frontczak (UKS Baranowo)

43. Norbert Kałwiński (UKS Gawra Niedźwiedź)

48. Mateusz Wudarski (UKS Iskra Sarbice)

50. Dawid Płokarz (OTB Lotka Ostrów Wlkp.)

gra podwójna kobiet:

2. Aleksandra Ptak (KB Vol-trick Kępno)

3. Aleksandra Felska (UKS Baranowo)

38. Julia Wietecka (UKS Gawra Niedźwiedź)

gra podwójna mężczyzn:

3. Radosław Wróbel (KB Vol-trick Kępno)

3. Adrian Jaśkowiak (UKS Baranowo)

13. Bartosz Frontczak (UKS Baranowo)

gra mieszana:

1. Aleksandra Ptak (KB Vol-trick Kępno)

6. Radosław Wróbel (KB Vol-trick Kępno)

27. Aleksandra Felska (UKS Baranowo)

Lista klasyfikacyjna elita

gra pojedyncza kobiet:

20. Aleksandra Felska (UKS Baranowo)

35. Magdalena Okupniak (UKS Orkan Przeźmierowo)

42. Aleksandra Ptak (KB Vol-trick Kępno)

gra pojedyncza mężczyzn:

10. Mateusz Świerczyński (UKS Orkan Przeźmierowo)

26. Damian Jaśkowiak (UKS Baranowo)

40. Mateusz Kędziora (PTS Puszczykowo)

gra podwójna kobiet:

5. Magdalena Świerczyńska (UKS Baranowo)

9. Aleksandra Felska (UKS Baranowo)

12. Aleksandra Ptak (KB Vol-trick Kępno)

gra podwójna mężczyzn:

1. Adrian Jaśkowiak (UKS Baranowo)

1. Radosław Wróbel (KB Vol-trick Kępno)

32. Damian Jaśkowiak (UKS Baranowo)

38. Mateusz Kędziora (PTS Puszczykowo)

44. Bartosz Frontczak (UKS Baranowo)

gra mieszana:

1. Magdalena Świerczyńska (UKS Baranowo)

3. Radosław Wróbel (KB Vol-trick Kępno)

10. Aleksandra Ptak (KB Vol-trick Kępno)

45. Aleksandra Felska (UKS Baranowo)